Hakkımda

bulutuzerGelecek gösterişli arabalar ve yüksek binalar da değil gelecek yapay zekaların insanı sorgulayacağı zamandır. Açıkçası güncellemem gerekiyordu hakkımda yazımı. Bir çok konuda, geçmişte ve bulunduğumuz zaman diliminde fikirlerine ve önerilerine ihtiyaç duyduğum yakın bir dostum, arkadaşım sayesinde deneyim sağladım.

Açık lise zamanımda backtrack işletim sistemi ile tanıştığım da sınıftan çıkmadan bilgisayar üzerinde echo “Merhaba Dünya”; yazıp onu bize göstererek yazılım dünyasına girişimi ve ilerleme mi sağlamıştır. Yusuf Doru ‘ya sadece ettiği yardımlar için değil bir çok konuda verdiği güzel dostluğu içinde teşekkür ederim.

Küçük beni sol üstte görüyorsunuzdur. Yani az çok fikir sahibisiniz. Ben php’yim desem saçma olmaz. Açık kaynağı benimsetti, diğer diller üzerin de gelişimimi ve ilgimi arttırdı, örnek alabileceğim insanlar ile tanışmamı sağladı, ilerleyen zamanlar da değişen fikir ve bakış açım ile gelişen olaylar da yol gösterdi. Giriş yazımı okumuşsunuzdur uzak kalsa da php bana yapay zekaları tanıttı. Bunları php sağladı giriş ve gelişmede yardım edip sonucu bana bıraktı. Ben bu şekilde ilerledim başladığımdan beri. Ve hala da devam ediyorum. Gecikse de ufak çalışmalar üretip, freelance olarak iş hayatımı da devam ettiriyorum. Birbirinden kopuk ve hatta sonucu devam edecekmiş gibi biten bir hakkımda yazısı olsa da Bulut Üzer yani beni böyle tanıtabildim. Başka ilgi alanlarım var tabi ama yaşamın deseler yine böyle anlatırdım. Kendimi anlatabilmişimdir umarım.

Dünyanın yeniden tasarlanıp, kodlanmaya hakkı olduğunu düşünüyorum. (Yusuf Doru)

“Hakkımda” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir