İleriye Bakarak Devam Etmek

sp-studioSonunda bir şekilde yazabildim. Gerek işler olsun, gerek kendi sorunlarım olsun hem yazmamı engelliyordu hemde yazma isteğimi söndürüyordu. Bu yazmadığım süre boyunca neler yapmam gerektiğini de düşünüp durdum. Kendimce farklı deneyimler denedim ve yaptıklarımın artı taraflarına baktım. Bunları yaptığım sırada 2015 ‘e girmiş olduk. Biraz kötü bir başlangıç ile girmiş olsam da tekrardan toparladım sayılır. Ve hala kafamda soru işaretleri olsa da neler yapmak istediğim konusunda düşündüm. Şuan için kendimi sevdiğim iş üzerinde geliştirmeye devam ederken yine sevdiğim sporu yaparak kendimi toparlıyorum. İkisini birlikte yürütmek de istiyorum. Bu sırada yaşadığım yavaşlıkları ve aksamaları çok fazla dert etmemeye çalışıyorum. Bir şeyi istiyorsak bunun için yaşadığımız sorunlara da göğüs germemiz gerektiğini sonuçta hepimiz biliyoruz. Tabi bu sırada kendimi yiyip bitirmiyorum. Yaşımın hala genç olduğunu bildiğim için daha fazla kazanmak yerine, yeterince kazanıp daha dolu yaşamaya çalışıyorum.

Bu cümlelerime karşılık neler yaptıklarım ile ilgili bilgide vermek istiyorum. Şuan için UIPIXELS ‘de olan bir ui kit temasını yapmaktayım. Linkten görebilirsiniz. Ve bunu ücretsiz olarak paylaşacağım, sonuçta geçtiğimiz ayların telafisini yapmalıyım diye düşündüm. 🙂 Ayrıca biranda aklıma gelen bir projeyi detaylandırıp başlamak istiyorum. Umarım başlayabilecek gücü toplayabilirim. Son olarak 2015 ilk ayında tekrardan topladığım bisikletim ile dirt jump sporuna başladım. Ve bunu ilerleyen zamanlarda downhill sporuna geçerek devam ettirmek istiyorum.

Sonları yazacak olursam, “Bir kalıp içinde yaşamamak hepimiz için en iyisi sanırım. Bir şeyler başarmak istiyorsak bunu kendimizin yapacağına inandırmak yerine gerçekten yapmak isteyip istemediğimizi sorarak devam etmeliyiz.” diyerek sonlandırmak isterim. 🙂

Yayınlayan

Bulut Üzer

Web ortamında gelişmesine yardımcı olan Yusuf Doru sayesinde şuan web developer olarak ilerlemekte.Web ve mobil ortamlarda uygulama geliştirmeye çalışmak da.Ayrı yeten de kişisel blogunda web ve php ile ilgili çalışmalarını ve deneyimlerini paylaşmayı hedeflemekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir